RN732BTTD3093D100
MFR.Part #
RN732BTTD3093D100
JLCPCB Part #
C3947840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS