RN732BTTD3091C50
MFR.Part #
RN732BTTD3091C50
JLCPCB Part #
C3935058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS