RN732BTTD3090F25
MFR.Part #
RN732BTTD3090F25
JLCPCB Part #
C3926289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS