RN732BTTD3052C10
MFR.Part #
RN732BTTD3052C10
JLCPCB Part #
C6195735
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS