RN732BTTD3052B50
MFR.Part #
RN732BTTD3052B50
JLCPCB Part #
C4270427
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS