RN732BTTD3052A25
MFR.Part #
RN732BTTD3052A25
JLCPCB Part #
C4056000
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS