RN732BTTD3051D10
MFR.Part #
RN732BTTD3051D10
JLCPCB Part #
C6195733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS