RN732BTTD3050F25
MFR.Part #
RN732BTTD3050F25
JLCPCB Part #
C3979707
Description
-55℃~+155℃ 125mW 305Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS