RN732BTTD3050D50
MFR.Part #
RN732BTTD3050D50
JLCPCB Part #
C3980932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 305Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS