RN732BTTD3013D100
MFR.Part #
RN732BTTD3013D100
JLCPCB Part #
C4087427
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS