RN732BTTD3012C50
MFR.Part #
RN732BTTD3012C50
JLCPCB Part #
C5885340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS