RN732BTTD3011D100
MFR.Part #
RN732BTTD3011D100
JLCPCB Part #
C4169101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS