RN732BTTD3011C50
MFR.Part #
RN732BTTD3011C50
JLCPCB Part #
C4352671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS