RN732BTTD3010F100
MFR.Part #
RN732BTTD3010F100
JLCPCB Part #
C3977746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS