RN732BTTD3010A25
MFR.Part #
RN732BTTD3010A25
JLCPCB Part #
C3983687
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS