RN732BTTD3002F25
MFR.Part #
RN732BTTD3002F25
JLCPCB Part #
C4187545
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS