RN732BTTD3000C25
MFR.Part #
RN732BTTD3000C25
JLCPCB Part #
C4207878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS