RN732BTTD3000A10
MFR.Part #
RN732BTTD3000A10
JLCPCB Part #
C4238894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS