RN732BTTD2982C25
MFR.Part #
RN732BTTD2982C25
JLCPCB Part #
C4172328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS