RN732BTTD2981D50
MFR.Part #
RN732BTTD2981D50
JLCPCB Part #
C4070537
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS