RN732BTTD2980D100
MFR.Part #
RN732BTTD2980D100
JLCPCB Part #
C4130125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 298Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS