RN732BTTD2980C10
MFR.Part #
RN732BTTD2980C10
JLCPCB Part #
C4034244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 298Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS