RN732BTTD2942B50
MFR.Part #
RN732BTTD2942B50
JLCPCB Part #
C3932225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS