RN732BTTD2941F50
MFR.Part #
RN732BTTD2941F50
JLCPCB Part #
C5732875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS