RN732BTTD2941F10
MFR.Part #
RN732BTTD2941F10
JLCPCB Part #
C3975625
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS