RN732BTTD2940B10
MFR.Part #
RN732BTTD2940B10
JLCPCB Part #
C4053294
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS