RN732BTTD2910F100
MFR.Part #
RN732BTTD2910F100
JLCPCB Part #
C4190841
Description
-55℃~+155℃ 125mW 291Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS