RN732BTTD2910B25
MFR.Part #
RN732BTTD2910B25
JLCPCB Part #
C4224949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 291Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS