RN732BTTD28R7C25
MFR.Part #
RN732BTTD28R7C25
JLCPCB Part #
C4160900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS