RN732BTTD28R0B50
MFR.Part #
RN732BTTD28R0B50
JLCPCB Part #
C3944612
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS