RN732BTTD2870F25
MFR.Part #
RN732BTTD2870F25
JLCPCB Part #
C4149120
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS