RN732BTTD2870D50
MFR.Part #
RN732BTTD2870D50
JLCPCB Part #
C3954682
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS