RN732BTTD2843B50
MFR.Part #
RN732BTTD2843B50
JLCPCB Part #
C3955668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 284kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS