RN732BTTD2841F100
MFR.Part #
RN732BTTD2841F100
JLCPCB Part #
C3930264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.84kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS