RN732BTTD2841A25
MFR.Part #
RN732BTTD2841A25
JLCPCB Part #
C4044022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.84kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS