RN732BTTD2840D10
MFR.Part #
RN732BTTD2840D10
JLCPCB Part #
C4272475
Description
-55℃~+155℃ 125mW 284Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS