RN732BTTD2803D100
MFR.Part #
RN732BTTD2803D100
JLCPCB Part #
C3914646
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS