RN732BTTD2801D10
MFR.Part #
RN732BTTD2801D10
JLCPCB Part #
C4113804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS