RN732BTTD2800F25
MFR.Part #
RN732BTTD2800F25
JLCPCB Part #
C4113530
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS