RN732BTTD2800A05
MFR.Part #
RN732BTTD2800A05
JLCPCB Part #
C4104883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS