RN732BTTD27R7D100
MFR.Part #
RN732BTTD27R7D100
JLCPCB Part #
C4314390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS