RN732BTTD27R1D100
MFR.Part #
RN732BTTD27R1D100
JLCPCB Part #
C3919831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS