RN732BTTD27R1C25
MFR.Part #
RN732BTTD27R1C25
JLCPCB Part #
C4161678
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS