RN732BTTD27R0F50
MFR.Part #
RN732BTTD27R0F50
JLCPCB Part #
C4315715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS