RN732BTTD27R0D100
MFR.Part #
RN732BTTD27R0D100
JLCPCB Part #
C4302750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS