RN732BTTD2773C50
MFR.Part #
RN732BTTD2773C50
JLCPCB Part #
C4125868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 277kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS