RN732BTTD2772A10
MFR.Part #
RN732BTTD2772A10
JLCPCB Part #
C4116128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS