RN732BTTD2771F100
MFR.Part #
RN732BTTD2771F100
JLCPCB Part #
C3979436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.77kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS