RN732BTTD2771C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2771C10
JLCPCB Part #
C4171962
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.77kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS