RN732BTTD2770F10
MFR.Part #
RN732BTTD2770F10
JLCPCB Part #
C4122651
Description
-55℃~+155℃ 125mW 277Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS